Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Partia Demokratike e Kosovës
http://www.pdk-ks.org

Rr. Nëna Tereze, Nr.20
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: + 381 (0)38 224 262
Fax: + 381 (0)38 223 769
Partia Demokratike e Kosovës:
Partia Demokratike e Kosovës
Partia Demokratike e Kosovës.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Ente & Shërbime publike » Organizata Politike & Ideologjike


Komentet për Partia Demokratike e Kosovës
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Partia Demokratike e Kosovës

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in