Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


The Cambridge School
http://www.cambridge-ks.com

Pallati i Rinisė dhe Sporteve
Rr. Luan Haradinaj
Prishtinė 10030
Kosovė
Tel: +381 (0)38 249 273
Fax: +381 (0)38 249 274
The Cambridge School:
Organizojmė Trajnime (kurse) te gjuheve te huaja si dhe trajnime profesionale nė gjuhen Angleze.
Pėrkthime profesionale, etj.

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Edukim & Trajnim » Kurse tė gjuhėve te huaja
Shėrbime Financiare, Legale & Konsulente » Pėrkthyes


Komentet pėr The Cambridge School
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
The Cambridge School

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in