Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


The Cambridge School
http://www.cambridge-ks.com

Pallati i Rinisë dhe Sporteve
Rr. Luan Haradinaj
Prishtinë 10030
Kosovë
Tel: +381 (0)38 249 273
Fax: +381 (0)38 249 274
The Cambridge School:
Organizojmë Trajnime (kurse) te gjuheve te huaja si dhe trajnime profesionale në gjuhen Angleze.
Përkthime profesionale, etj.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Edukim & Trajnim » Kurse të gjuhëve te huaja
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Përkthyes


Komentet për The Cambridge School
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
The Cambridge School

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in