Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Administrata Tatimore e Kosovës
http://www.atk-ks.org

Rr. Nëna Terezë p.n
Prishtinë
Kosovë
Tel: +381 (0)38 200 255 18
Info:
Administrata Tatimore e Kosovës.

Degët e administratës tatimore:

Gjilan
Adresa: Rr. Skenderbeu p.n.
Tel: 0280/26-967

Peja
Adresa: Rr. Sheshi i lirisë p.n.
Tel: 039/32-124

Ferizaj
Adresa: Rr. Dëshmorët e Kombit p.n.
Tel: 0290/20-387

Mitrovica
Adresa: Rr.Agim Hajrizi p.n.
Tel: 028/30-059

Gjakova
Adresa: Rr.Nëna Tereza p.n.
Tel: 0390/30-021

Prizreni
Adresa: Rr.Adem Jashari p.n.
Tel: 029/44-901

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Ente & Shërbime publike » Organizata & Agjencione Qeveritare


Komentet për Administrata Tatimore e Kosovës
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Administrata Tatimore e Kosovës

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in