Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


Administrata Tatimore e Kosovės
http://www.atk-ks.org

Rr. Nėna Terezė p.n
Prishtinė
Kosovė
Tel: +381 (0)38 200 255 18
Info:
Administrata Tatimore e Kosovės.

Degėt e administratės tatimore:

Gjilan
Adresa: Rr. Skenderbeu p.n.
Tel: 0280/26-967

Peja
Adresa: Rr. Sheshi i lirisė p.n.
Tel: 039/32-124

Ferizaj
Adresa: Rr. Dėshmorėt e Kombit p.n.
Tel: 0290/20-387

Mitrovica
Adresa: Rr.Agim Hajrizi p.n.
Tel: 028/30-059

Gjakova
Adresa: Rr.Nėna Tereza p.n.
Tel: 0390/30-021

Prizreni
Adresa: Rr.Adem Jashari p.n.
Tel: 029/44-901

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Ente & Shėrbime publike » Organizata & Agjencione Qeveritare


Komentet pėr Administrata Tatimore e Kosovės
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
Administrata Tatimore e Kosovės

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in