Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Rinas Trade
http://www.rinastrade-ks.com

Rr. Ahmet Kaçiku
Ferizaj 70000
Kosovë
Kompania jonë me qendër në Ferizaj është ndërmarrje e cila është e përbër nga tre divizione Rinas trade, Rinas junior dhe il cammino. Ne ofrojmë mallra me shumicë dhe pakicë. Pra tek ne ju do të mund të gjeni një spektër të gjerë garderobe për shijen tuaj, pa marrë parasysh gjinitë, këtu ju mund të gjeni veshje femrash dhe meshkujsh. Për garderobë ne ju ofrojmë çmime të volitshme, kurse për ju ia vlen të na vizitoni, sepse patjetër se do të ndryshoni.

Të gjithë fëmijëve që janë të dhënë pas gardërobes, dhe që vazhdimisht kujdesen për dukjen e tyre sa më ekstravagante, ejani në Rinas junior, që ju ofron garderobë të ndryshme cilësore. Por tek ne mund të gjeni edhe lodra të ndryshme për të vegjëlit, si dhe karroca per fëmije të cilat janë të rehatshme dhe komode, ku fëmijët e juaj do të rehatohen dhe relaksohen. Tek il cammino mund të gjeni këpucë si dhe çizme të llojeve të ndryshme për meshkuj dhe femra.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Tregti & Shitje » Dyqane këpucësh
Tregti & Shitje » Dyqane rrobash për fëmijë
Tregti & Shitje » Dyqane rrobash për të rritur


Komentet për Rinas Trade
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Rinas Trade

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in