Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


Kopshti i femijėve "Perspektiva"
Qendra
Prizren
Kosovė
Tel: +377 (0)44 116 449
Fėmijėt tuaj janė tė mirėseardhur nė kopshtin "PERSPEKTIVA", ku nėpėrmjet lojes shprehim gėzimin e tyre.
Kopshti ynė pėrveq lojės ofron edhe Arsimin-Edukimin nė kėto fusha.
Orari i punės: prej 07:30 - 17:00h

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Edukim & Trajnim » Kopshte & Qerdhe pėr fėmijė


Komentet pėr Kopshti i femijėve "Perspektiva"
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
Kopshti i femijėve "Perspektiva"

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in