Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


BUZUKU CONSULTING GROUP
http://www.buzukuconsulting.com

Bulevar M.Tita b.b
Ulqin 85360
Mal i Zi
Tel: +381 (0)85 401 748
Fax: +381 (0)85 413 538
BUZUKU CONSULTING
BUZUKU CONSULTING GROUP ju ofron keto sherbime:

Regjistrimi i të gjitha formave të subjekteve afariste,
Shërbimet e kontabilitetit,
Patundshmëri,
Shërbimet juridike,
Shpedicioni dhe tregtija ndërkombëtare,
Marketing,
Sigurimi,
Bursa e punës,
Ndërmjetësim në tregun e kapitalit,
Shërbimet e perkthimit,
Ndërmjetësim në marrjen e kredive.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Agjencione doganore & Shpedicione
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Avokat
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Sigurime te automjeteve
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Kontabilist
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Agjencione te patundshmerive
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Përkthyes


Komentet për BUZUKU CONSULTING GROUP
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
BUZUKU CONSULTING GROUP

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in