Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Ministria e Transportit dhe Postë-Telekomunikacionit
http://www.mtpt.org

Prishtinë 10000
Kosovë
Ministria e Transportit dhe Postë-Telekomunikacionit.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Ente & Shërbime publike » Institucionet Qendrore te Kosovës


Komentet për Ministria e Transportit dhe Postë-Telekomunikacionit
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Ministria e Transportit dhe Postë-Telekomunikacionit

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in