Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


A & N Travel Agency
http://www.antravel.net

Qendra tregtare "Përparimi" lok. 66
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +381 (0)38 559 230
Fax: +381 (0)38 559 230
Email:
Kompania jonë gjatë tërë vitit kalendarik disponon me aranzhmane të ndryshme turistike verore dhe dimërore. Gjithashtu në mënyrë permanente bëjmë rezervimin e hoteleve për tërë botën në bazë të kërkesës së klientëve. Gjatë sezonës së verës kemi aranzhmane për Turqi, Tunis, Greqi, Shqipëri, Kroaci, Mal të Zi. Kurse gjatë dimërit kemi aranzhmane turistike për në Bullgari, Zvicër, Francë. Gjatë tërë vitit individët, familjet ose grupet mund t’a vizitojn qytetin e bukur të Parisit, kjo bëhet në mënyrë të paket aranzhmanit.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Udhëtim & Turizëm » Agjenci udhetimi & Turistike


Komentet për A & N Travel Agency
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
A & N Travel Agency

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in