Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


A & N Travel Agency
http://www.antravel.net

Qendra tregtare "Pėrparimi" lok. 66
Prishtinė 10000
Kosovė
Tel: +381 (0)38 559 230
Fax: +381 (0)38 559 230
Email:
Kompania jonė gjatė tėrė vitit kalendarik disponon me aranzhmane tė ndryshme turistike verore dhe dimėrore. Gjithashtu nė mėnyrė permanente bėjmė rezervimin e hoteleve pėr tėrė botėn nė bazė tė kėrkesės sė klientėve. Gjatė sezonės sė verės kemi aranzhmane pėr Turqi, Tunis, Greqi, Shqipėri, Kroaci, Mal tė Zi. Kurse gjatė dimėrit kemi aranzhmane turistike pėr nė Bullgari, Zvicėr, Francė. Gjatė tėrė vitit individėt, familjet ose grupet mund t’a vizitojn qytetin e bukur tė Parisit, kjo bėhet nė mėnyrė tė paket aranzhmanit.

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Udhėtim & Turizėm » Agjenci udhetimi & Turistike


Komentet pėr A & N Travel Agency
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
A & N Travel Agency

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in