Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Avidusmedia
http://www.avidusmedia.com

135 Quincy Avenue #204
SHBA
Tel: (479) 285-1455
Email:
Lista e sherbimeve qe ne ofrojme:
CD Prezentime
Flash Prezentime
Flash Webfaqe
Web Dizajn
Hostim
Programim
Shtypje
Flyer/Dizajn te broshurave
Dizajn te logove

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Web Design
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Web Hosting & Regjistrim te domeneve
Media & Shtyp » Agjenci Marketingu


Komentet për Avidusmedia
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Avidusmedia

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in