Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Suvenir "MILOTI"
1. Rr. Skeenderbeu
2. Rr. e Ferizajit
Gjilan 60000
Kosovë
Tel: 044 133 513, 044 321 799
Zijadin Sadiku
Gjëra Artistike dhe Dekorative për shtepinë tuaj.
Veshje Kombëtare, kukulla të vogla me veshje kombëtare, gjëra artistike prej viteve 1912 e deri më sot qe ruhen në
lokalin tonë.Ky listim shfaqet në këto kategori:
Artizanate & Argjentari » Suvenire
Shtëpi & Kopsht » Gjëra dekorative


Komentet për Suvenir "MILOTI"
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Suvenir "MILOTI"

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in