Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave e të Lirive të Njeriut
http://www.cdhrf.org

Rr. Ylfete Humolli nr. 5
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +381 (0)38 249 006
Fax: +381 (0)38 244 029
Email:
Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave e të Lirive të Njeriut (KMDLNJ) është themeluar më 14 dhjetor 1989.

Misioni i KMDLNJ-së është mbrojtja dhe përparimi i të drejtave të njeriut dhe zhvillimi i demokracisë.

KDMLNJ veprimtarinë e vet e zhvillon përmes 30 zyrave (në çdo njësi komunale) në gjithë territorin e Kosovës

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Ente & Shërbime publike » Organizata Jo Qeveritare (OJQ)


Komentet për Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave e të Lirive të Njeriut
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave e të Lirive të Njeriut

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in