Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


Kėshilli pėr Mbrojtjen e tė Drejtave e tė Lirive tė Njeriut
http://www.cdhrf.org

Rr. Ylfete Humolli nr. 5
Prishtinė 10000
Kosovė
Tel: +381 (0)38 249 006
Fax: +381 (0)38 244 029
Email:
Kėshilli pėr Mbrojtjen e tė Drejtave e tė Lirive tė Njeriut (KMDLNJ) ėshtė themeluar mė 14 dhjetor 1989.

Misioni i KMDLNJ-sė ėshtė mbrojtja dhe pėrparimi i tė drejtave tė njeriut dhe zhvillimi i demokracisė.

KDMLNJ veprimtarinė e vet e zhvillon pėrmes 30 zyrave (nė ēdo njėsi komunale) nė gjithė territorin e Kosovės

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Ente & Shėrbime publike » Organizata Jo Qeveritare (OJQ)


Komentet pėr Kėshilli pėr Mbrojtjen e tė Drejtave e tė Lirive tė Njeriut
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
Kėshilli pėr Mbrojtjen e tė Drejtave e tė Lirive tė Njeriut

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in