Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


ALEA TRAVEL
http://www.aleatravel.com

Jeronim De Rada 1A3
Prizren 20000
Kosovë
Tel: 029-230-501
Fax: 029-230-501
Fidan Kryeziu
HYRI NE TREGUN VENDAS SI NJE OPERATOR TURISTIK ME VULLNETIN E BINDJEN SE DO TE PERMBUSHE KERKESAT E KLIENTEVE PER UDHETIME TURISTIKE, JO VETEM NE VENDET FQINJE, POR EDHE NE QYTETE TE EUROPES ME RENDESI HISTORIKE ,KULTURORE E TURISTIKE .

Sherbimet

SHËRBIMET QË OFRON AGJENCIA JONË:
- UDHËTIME TURISTIKE NË VENDE TË NDRYSHME TË EUROPËS DHE BOTES
- REZERVIM, AKOMODIM DHE TRANSFERTE NE HOTELE
- BILETA AVIONI DHE TRAGETI PER TE GJITHA DESTINACIONET .
- BILETA AUTOBUSI PER TE GJITHA DESTINACIONET.
- PAKETA TURISTIKE PER PUSHIME DHE PLAZH
- GUIDA ME GRUPE TURISTIKE
- SIGURIME

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Udhëtim & Turizëm » Agjenci udhetimi & Turistike


Komentet për ALEA TRAVEL
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
ALEA TRAVEL

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in