Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Ecoimpex
http://www.ecoimpex-90.com

Rr. Fehmi Agani 9/1
Prishtinë
Kosovë
Tel: +381 (0)38 222 757
Fax: +381 (0)38 249 263
Arbnore Aliu
PËRSHKRIMI I SHKURTËR I HISTORIKUT TË NDËRRMARRJES PRIVATE "ECOIMPEX".
Kjo ndërrmarrje private është themeluar në vitin 1990 me seli në Prishtinë, një ndër të parat në Kosovë, në fushën e veprimtarisë të ndërmjetësimit në shitblerjen e patundshmërive dhe shërbimeve juridike profesionale, nga avokatura, e cila operon me programin e veçant për dhënjen e shërbimeve të ofertës dhe kërkesës në gjithë territorin e Kosovës e posaçërisht në territorin e komunës së Prishtinës dhe në rrethinën e sajë.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Agjencione te patundshmerive


Komentet për Ecoimpex
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Ecoimpex

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in