Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Kompania e Sigurimeve DUKAGJINI
http://www.insurancedukagjini.com

Bulevardi i Dëshmorëve 145
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +381 (0)38 543 575
Fax: +381 (0)38 543 576
Email:
Ofrojmë këto shërbime:
Sigurimin i automjeteve TPL e TPL+, dhe sigurimi KASKO,
Sigurimin i pasurisë nga zjarri dhe rreziqet plotësuese,
Sigurimin i personave nga fatkeqësitë e rastit,
Sigurimin i objekteve në ndërtim nga të gjitha reziqet,
Sigurimin i shëndetit në udhëtim, etj.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Sigurime shëndetësore
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Sigurime Sociale & Pensionale
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Sigurime te automjeteve


Komentet për Kompania e Sigurimeve DUKAGJINI
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Kompania e Sigurimeve DUKAGJINI

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in