Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


MAC - Kolegji Mehmet Akif
http://www.mackosova.com

Veternik
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +381 (0)38 540 166
Fax: +381 (0)38 540 155
Email:
MAC ofron edukim të lartë për nxënës duke u fokusuar në të arriturat akademike dhe zhvillimet e përgjithshme personale pa marrë parasysh fenë, racën, kombësinë apo gjininë. Më shumë se 90% e maturantëve tanë kanë arritur të regjistrohen në universitete dhe institucione për mësim të lartë në gjithë botën

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Edukim & Trajnim » Kolegje
Edukim & Trajnim » Shkolla te mesme


Komentet për MAC - Kolegji Mehmet Akif
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
MAC - Kolegji Mehmet Akif

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in