Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


MAC - Kolegji Mehmet Akif
http://www.mackosova.com

Veternik
Prishtinė 10000
Kosovė
Tel: +381 (0)38 540 166
Fax: +381 (0)38 540 155
Email:
MAC ofron edukim tė lartė pėr nxėnės duke u fokusuar nė tė arriturat akademike dhe zhvillimet e pėrgjithshme personale pa marrė parasysh fenė, racėn, kombėsinė apo gjininė. Mė shumė se 90% e maturantėve tanė kanė arritur tė regjistrohen nė universitete dhe institucione pėr mėsim tė lartė nė gjithė botėn

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Edukim & Trajnim » Kolegje
Edukim & Trajnim » Shkolla te mesme


Komentet pėr MAC - Kolegji Mehmet Akif
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
MAC - Kolegji Mehmet Akif

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in