Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


" ANSIDOBE " SH.P.K
Lagjia "MATI 1"
Prishtine 10000
Kosovë
Tel: +377 (0)
Edona Bytyçi
" ANSIDOBE " SH.P.K me seli ne Prishtine, eshte biznes i sapo themeluar por ekipi i cili funksionon dhe punon ne kuader te kompanise eshte me pervoje te gjate dhe pregatitje te larta profesionale.

Veprimtaria jone bazohet ne: Instalimet Elektrike, Instalimet tjera Inxhinierike, Projektimin dhe Menaxhimin e Projekteve Tekniko - Inxhinierike, Fushat e Teknologjise Informative, Pregatitjen e Programeve Biznesore, Pregatitjen e Dokumentacioneve Administrativo - Biznesore, Shitjen e Produkteve Teknologjike, Ndertimet e Ulta Privato - Biznesore, njashtu Menaxhimin e Financave Biznesore.

" ANSIDOBE " SH.P.K eshte kompani serioze e cila bazohet ne sinqerite, profesionalizem dhe besuesheri ne te gjitha punet e veta qe realizon, ne jemi garancion i klienteve per punen dhe sherbimet tona qe ju ofrojme.

Klient te nderuar mos hezitoni te na kontaktoni ne do te kemi zgjidhje per juve ne te gjitha aspektet dhe idet tona do ti shqyrtojme me juve dhe do ta arrijme suksesin se bashku jemi me te fort.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Elektrikë & Elektronikë » Instalime Elektrike
Elektrikë & Elektronikë » Material & Pajisje elektrike
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Dizajnime & Mirëmbajtje te Rrjetave Telekomunikuese
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Kompjuter & Pajisje kompjuterike
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Konsulent Kompjuterësh
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Pajisje Telekomunikuese
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Siguri te Rrjetave & te Dhënave
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Softuer & Programe aplikative
Ndërtimtari & Konstruksion » Inspektime & Kontrollime te cilësisë
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Shërbime konsulente për biznese


Komentet për " ANSIDOBE " SH.P.K
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
" ANSIDOBE " SH.P.K

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in