Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


AlbaSoft
http://www.albasoft.al

"Agim Ramadani 54", 1/6
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +37744318282
Lulëzim Shishani
Alba-Soft është organizatë e specializuar për ofrimin e shërbimeve në sektorin e Teknologjisë Informative. AlbaSoft është një kompani profesionale për dizajnim dhe zhvillim të ueb faqeve, Cloud hosting, optimizim për makinat e kërkimit, softuerë, etj. për kompanitë ose individët e interesuar për suksesin e tyre dhe nevojat e tyre në internet. Me zyra në Kosovë dhe Shqipëri, ne ofrojmë një numër të madh të shërbimeve për të arritur audiencën tuaj të synuar dhe të ndajnë informacionin tuaj të vlefshme duke u fokusuar në mbajtjen e klientëve tuaj.
Ne ofrojmë cilësi të lartë të shërbimeve të ueb aplikacioneve nëpërmjet ekipit tonë, të motivuar, të kualifikuar profesionalisht të fokusuar në përmbushjen e pritjeve të klientëve çdo kohë.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Softuer & Programe aplikative
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Web Design
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Web Hosting & Regjistrim te domeneve


Komentet për AlbaSoft
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
AlbaSoft

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in