Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


FIZIO Plus
http://www.fizioplus.com/

Rr. Nëna Terezë
(përballë Kishes katolike)
Pejë 30000
Kosovë
Tel: 044/049 220 928
Mirsad Bajrami
Qendra për Terapi Fizikale dhe Rehabilitim - FIZIO Plus - është qendër e cila është hapur në bazë të kërkesave dhe nevojave shumë të mëdha të njerëzve të cilët kanë nevojë për një mjekim dhe rehabilitim adekuat dhe me metodat me bashkëkohore që njeh sot Fizioterapia në botë dhe e cila ka munguar deri me sot në Kosovë.

Në qendrën tonë ofrojmë:
- Kinezioterapi,
- Termoterapi,
- Elektroterapi,
- Masazhë manuale, si dhe
shumë këshilla tjera për shëndetin tuaj.

Terapi Fizikale dhe Rehabilitim ofrojmë për këto gjendje dhe sëmundje te ndryshme shëndetësore por edhe për lëndime te shumta sportive:
- Në Ortopedi - (pas operimeve te ndryshme, frakturave, dislokimeve etj),
- Në Neurologji - (pas gjakderdhjeve në kokë,(para, hemiplegjite), lëndimet e palces dhe nervave periferike etj),
- Në Reumatologji - (sëmundjet e ndryshme reumatike: artritet e ndryshme, osteoartritet etj),
- Në Kardiologji - (pas infarktit te miokardit dhe sëmundjeve te ndryshme kardilogjike etj),
- Në Pediatri - (paralizat cerebrale si dhe problemet tjera te lindura dhe ato te fituara osteomuskulore etj),
- Në sistemin vaskular dhe atë limfatik.

Trajtojmë edhe dhembjet e ndryshme te shpinës, qafës dhe nyjeve tjera por edhe lëndimet e ndryshme: tendosjet, përdredhjet, ndrydhjet etj.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shëndet & Mjekësi » Qendra për Terapi Fizikale & Rehabilitim


Komentet për FIZIO Plus
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
FIZIO Plus

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in