Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


PRONET
http://www.pronet-ks.com

Zona Industriale pn. Veternik
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +381 (0)38 557 799
Fax: +381 (0)38 542 393
PRONET:
Ofrojmë zgjidhje të kualitetit të lartë në lëminë e teknologjisë informative dhe të telekomunikimeve, paisje të prodhuesve më të njohur botëror, zgjidhje origjinale hardverike dhe softverike, konsallting informatik, përkrahje dhe mirëmbajtje të sistemeve.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Dizajnime & Mirëmbajtje te Rrjetave Telekomunikuese
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Kompjuter & Pajisje kompjuterike
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Konsulent Kompjuterësh
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Pajisje Telekomunikuese
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Softuer & Programe aplikative


Komentet për PRONET
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
PRONET

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in