Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Telekomi i Kosovës
http://www.telekomi.net

Dardania pa nr.
Prishtinë 10100
Kosovë
Telekomi i Kosovës:
Telekomi i Kosovës është operator publik i licencuar dhe ofruesi i parë i shërbimeve të telefonisë fikse në teritorin e Kosovës.
Telekomi i Kosovës është poashtu ofruesi i vetëm publik i licencuar i cili ofron shërbime të internetit.
Telekomi i Kosovës ofron shërbime të internetit , si : ADSL, Dial UP, VPN, xDSL (HDSL,SDSL,SHDSL).

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Internet Service Provider
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Posta telefonike
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Telefonia Fikse & Mobile


Komentet për Telekomi i Kosovës
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Telekomi i Kosovës

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in