Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


JONATHAN
Rr. Isa Grezda Nr.5
Gjakovë
Kosovë
Tel: +381 (0)390 25 799
Farëra të hibrideve nga ENZA ZADEN, SEMINIS, CLAUSE dhe DARHNFELD PESTICIDE.
Plehëra kristalore nga HAIFA CHEMICALS IZRAEL. Sistem të ujitjës pika pika.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Bujqësi & Blegtori & Peshkatari » Barnatore bujqësore


Komentet për JONATHAN
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
JONATHAN

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in