Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


A&R Kompani Pastrimi
Rr.Bajram Kelmendi
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: 044/86/82/83
Kompania e Pastrimit A&R e specializuar per pastrimin dhe mirembajtjen e te gjitha llojeve te Objekteve:
Ndertesa para dorzimit
Shtepi private (sipas nevojes)
Banesa private(sipas nevojes)
Zyra
Pastrimin e xhameave
ETJ

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shtëpi & Kopsht » Pastrues objektesh


Komentet për A&R Kompani Pastrimi
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
A&R Kompani Pastrimi

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in