Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Asociacioni i Komunave të Kosovës
http://www.komunat-ks.net

Rexhep Mala nr.12
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +381 (0)38 245 732
Fax: +381 (0)38 245 733
email
Asociacioni i Komunave të Kosovës.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Ente & Shërbime publike » Komunat e Kosovës
Ente & Shërbime publike » Organizata & Agjencione Qeveritare


Komentet për Asociacioni i Komunave të Kosovës
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Asociacioni i Komunave të Kosovës

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in