Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


VProps.info
http://www.vprops.info

Zona Industriale nr.315
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +381 38 245 783
Fax: +381 38 245 783
Gazmend Kelmendi
VProps.info është treg ku çdokush mund të shes dhe blej një pronë. Ne vetëm ju takojm juve me klientin tuaj...

Sajti jonë përmban rekuizita dhe ueb sajte nga agjent të patundshmërive dhe brokerave, shitja nga pronarët, shkëmbyes të shtëpive nga Shqipëria, Kroacia, Kosova, Maqedonia, Mali i Zi, Serbia dhe Sllovenia me synim zgjerimi në vendet e tjera të Evropës qendrore dhe lindore. Në VProps.info ne i lidhim pushuesit dhe blerësit e shtëpive me pronarët e pronave / menaxherët ane kënd botës.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shtëpi & Kopsht » Shitblerje e patundshmerive


Komentet për VProps.info
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
VProps.info

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in