Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


VProps.info
http://www.vprops.info

Zona Industriale nr.315
Prishtinė 10000
Kosovė
Tel: +381 38 245 783
Fax: +381 38 245 783
Gazmend Kelmendi
VProps.info ėshtė treg ku ēdokush mund tė shes dhe blej njė pronė. Ne vetėm ju takojm juve me klientin tuaj...

Sajti jonė pėrmban rekuizita dhe ueb sajte nga agjent tė patundshmėrive dhe brokerave, shitja nga pronarėt, shkėmbyes tė shtėpive nga Shqipėria, Kroacia, Kosova, Maqedonia, Mali i Zi, Serbia dhe Sllovenia me synim zgjerimi nė vendet e tjera tė Evropės qendrore dhe lindore. Nė VProps.info ne i lidhim pushuesit dhe blerėsit e shtėpive me pronarėt e pronave / menaxherėt ane kėnd botės.

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Shtėpi & Kopsht » Shitblerje e patundshmerive


Komentet pėr VProps.info
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
VProps.info

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in