Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Hib Petrol
http://www.hibpetrol.com

Magjistralja Prishtinë - Ferizaj
Ferizaj
Kosovë
Tel: +381 (0)290 22 126
Fax: +381 (0)290 28 696
Hib Petrol:
Në tërësi posedojmë kapacitete deponuese në sasi prej 4.000.000 litrave derivate të naftës D1, D2, benzinë si dhe mazut.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Automobil & Auto servis » Gas pompa
Tregti & Shitje » Tregti me derivate te naftës


Komentet për Hib Petrol
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Hib Petrol

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in