Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Institucioni i Ombduspersonit në Kosovë
http://www.ombudspersonkosovo.org/

Rr. Agim Ramadani p.n.
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +381 (0)38 501 401
Fax: +381 (0)38 545 302
Stafi
Institucioni i Ombduspersonit në Kosovë.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Ente & Shërbime publike » Institucione dhe Organizata Ndërkombëtare


Komentet për Institucioni i Ombduspersonit në Kosovë
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Institucioni i Ombduspersonit në Kosovë

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in