Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


ABC PLAST
http://www.abcgroup-ks.com

Rr. Tirana p.n
Prizren 20000
Kosovë
Tel: +381 (0)29 241 042; +377 (0)44 113 485
Fabrika e dritareve dhe e dyerve prej PVC-së dhe aluminit - "ABC PLAST", me seli në Prizren është themeluar në vitin 1990, ndërkaq prodhimin e PVC dritareve dhe dyerve e ka filluar në vitin 1995, duke qenë fabrika e parë e këtij lloji në Kosovë.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Ndërtimtari & Konstruksion » Dyer & Dritare nga druri, alumini dhe plastika


Komentet për ABC PLAST
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
ABC PLAST

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in