Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


ANARCHY
Ulpiana U3-III/B1
Prishtine 10010
Kosovë
Tel: +37744703431
Dren Ukmata
Game Center me lojërat më të reja dhe më të luajturat ne internet.

8 kompjutera (po presim mi mush ma shum) me keto karakteristika:
CPU: Intel Pentium IV 1.7 GHz
HDD: 40 Gb
RAM: 512 Mb
VGA: GeForce FX 5200 128 Mb
Monitor: 17"

Lojra qe momentalisht jane t’instalume:
World Of Warcraft
Warcraft 3 + Frozen Throne
Counter Strike 1.6 v21
Americas Army
Wolfenstein Enemy Territory
Command & Conquer: Generals & Zero Hour
Need For Speed Most Wanted
Pro Evolution Soccer 4
GTA San Andreas + Multiplay

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Art & Kulturë » Video lojëra
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Internet Caffe


Komentet për ANARCHY
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
ANARCHY

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in