Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Studio Forma
http://www.studio-forma.com

Nëna Terezë 41/29
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +381(0)38 226 816
At FORMA we create solutions in many areas of design and communication, each aiming to create beautiful and unique design to stimulate the audience. We can provide the following design and internet services:
Print Design Services: Corporate Identity / Magazines / Book Publishing / Illustration / Exhibition / Newspaper / Marketing / HiRes Large Format Printing
Internet Services: Web Design / HTML Coding / DHTML Coding / JavaScript / CGI / Flash 2d-3d / Forums / Search Facilities.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Web Design
Media & Shtyp » Dizajn & Grafikë
Media & Shtyp » Shtypshkronja


Komentet për Studio Forma
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Studio Forma

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in