Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


FAMIPA Prizren
Tirana n.3
Prizren 20 000
Kosovë
Tel: 029/241-370
Nurane Himaduna

Perpunimi i metaleve me ngjyra dhe fisnike.

Prodhimet:Thika te te gjitha llojeve (Celiku Gjerman Nirasta dhe teknologjija gjermane ).
Ribatina te argjendit dhe legurave te argjendit,ngjites te forte me baze argjendi,metale me ngjyra dhe fisnike ne forme pluhuri etj.
Perpunimi i metaleve me ngjyra me derdhje (nen presion etj.)
Sherbime te tjera sipas porosise

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Perpunim i metaleve
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Produkte te ndryshme metalike


Komentet për FAMIPA Prizren
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
FAMIPA Prizren

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in