Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Blueberry Design
http://www.blueberrydesign.ca

1496 Pilgrims Way
Oakville L6M 3G9
Kanada
Tel: +1.905.483.6278
Viosa Korenica Barileva
Ilustrime dhe Dizajn Grafik me Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign, QuarkXpress.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Media & Shtyp » Dizajn & Grafikë


Komentet për Blueberry Design
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Blueberry Design

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in