Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Poliklinika “Galaxy”
http://www.poliklinika-galaxy.com

Bulevardi "Bill Klinton" BL-9a Lokali nr. 10 në Dardani,
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +381 (0)38 551 383
Fax: +381 (0)38 551 393
Poliklinika “Galaxy” ofron shërbime nga:

- Kirurgjia e përgjithshme,
- Urologjia,
- Gjinekologjia me obstetrikë,
- Sëmundjet interne,
- Kardiologjia me egrometri e holter monitoring,
- Gastroenterologjia me endoskopi,
- Pediatria,
- Oftalmologjia,
- Neuropsikiatria,
- Dermatovenerologjia,
- Mjekësia e përgjithshme,
- Mjekësia familjare,
- Diagnostika ultrasonografike,
- Ekzaminimi funksional i mushkërive - spirometria,
- Laboratoriumi hematologjik dhe biokimik,
- Barnatorja.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shëndet & Mjekësi » Barnatore
Shëndet & Mjekësi » Klinika
Shëndet & Mjekësi » Ordinanca Gjinekologjike-Obstetrike
Shëndet & Mjekësi » Ordinanca Kirurgjike & Dermatoverologjike
Shëndet & Mjekësi » Ordinanca Pediatrike


Komentet për Poliklinika “Galaxy”
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Poliklinika “Galaxy”

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in