Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Bp Home LLC
http://www.bp-home.com

Lidhja e Prizrenit,Nr:45,Tophane
Prishtine
10000
Kosovë
Tel: 044/049174800n
Fax: 038240120
Mentor Pllana
Tregtim i te gjitha matrialeve të enterierit dhe exterierit, Ndërtim dhe zhvillim të projekteve të patundëshmerive si lagjje të reja, komplekese banimi si dhe qendëra komerciale.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Ndërtimtari & Konstruksion » Dyer & Dritare nga druri, alumini dhe plastika
Ndërtimtari & Konstruksion » Export-Import
Ndërtimtari & Konstruksion » Firma & Ndërmarrje ndërtimore
Ndërtimtari & Konstruksion » Studio Projektuese
Shtëpi & Kopsht » Banjo & Sanitari
Shtëpi & Kopsht » Mobilie, Kuzhina, Shkallë & Orendi tjera


Komentet për Bp Home LLC
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Bp Home LLC

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in