Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


INTERTOURS VITI
http://www.intertours.li

Rruga Adem Jashari p.n
VITI 61000
Kosovë
Tel: 0280381710
Fax: 0280381710
Hekrem MALIQI
INTERTOURS VITI
  
Agjensioni turistike, fluturime per tere botën, ludrime per durres dhe ancona, udhetime me autobus etj

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Udhëtim & Turizëm » Agjenci udhetimi & Turistike


Komentet për INTERTOURS VITI
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
INTERTOURS VITI

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in