Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


INTERTOURS VITI
http://www.intertours.li

Rruga Adem Jashari p.n
VITI 61000
Kosovė
Tel: 0280381710
Fax: 0280381710
Hekrem MALIQI
INTERTOURS VITI
  
Agjensioni turistike, fluturime per tere botėn, ludrime per durres dhe ancona, udhetime me autobus etj

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Udhėtim & Turizėm » Agjenci udhetimi & Turistike


Komentet pėr INTERTOURS VITI
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
INTERTOURS VITI

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in