Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Metro Consulting Group
http://www.m-cg.eu

’Ferat Graga’, Aktash 2, Pas ’Qerimit 1’
Prishtine 38000
Kosovë
Tel: 038/220-130
Fax: 038/220-132
Driton Gerguri
Metro Consulting Group (MCG) mirret me:
-Business to Business B2B
-Sherbime marketingu MDM
-Sherbime konsulence
-Sherbime te IT-se
-Outsourcing
-Contact Management
-Server Infrastructure
-Business Events
-Business Email

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Web Mail
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Shërbime konsulente për biznese


Komentet për Metro Consulting Group
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Metro Consulting Group

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in