Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Qendra Vitrina
http://fullideasbank.al . http//vitrina.al

Vitrina 1 Bulevardi Dëshmorët e Kombit, pas 2 Kullave Binjake
Tiranë
Shqipëri
Tel: +355 (0)42 357 961; +355 68 20 67 991
Fax: +355 (0)42 357 961
VITRINA eshte nje lider ne te gjithe Shqiperine per formimin profesional dhe mbeshtetjen e projektev eprofesionale te zhvillimit te karrieres dhe punesimit.
Vitrina eshte nje organizem qe ofron kurse te ndryshne profesionale nje, dy, tre, gjashte, nente dhe tetembedhjete mujore.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Edukim & Trajnim » Kurse & Trajnime kompjuterike
Edukim & Trajnim » Kurse të gjuhëve te huaja
Edukim & Trajnim » Shkolla & Kurse Profesionale
Edukim & Trajnim » Shkolla te mesme
Edukim & Trajnim » Universitete


Komentet për Qendra Vitrina
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Qendra Vitrina

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in