Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


NORMAIR
Rr. e Jonit
Gelance (PN)
Prizren 20000
Kosovë
Tel: +377 (0)44 351 206
Avni Gashi
Ndermarrja N.N.SH. "NORMAIR", merret me projektim, ekzekutim dhe mbikeqyerje te sistemeve:
Ngrohjes qendrore, Ventilmit, Klimatizimit, sistemeve ftohese komerciale dhe industriale (frigodhomat me TN dhe BT, pajisje per supermarket dhe inventaret, pajisje per bare dhe pasticeri, etj.) dhe kuzhina profesionale - hoteliere. Aktiviteti kryesor projektimi dhe sekondar ekzekutimi.
Sa i perket sistemeve ftohese komerciale dhe industriale dhe kuzhinave profesionale i kryen me kooperantin "Frio term", e cila eshte komanie alternative qe merret ekskluzivisht me keto punime.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Elektrikë & Elektronikë » Instalime dhe Prodhime për Klimatizim
Elektrikë & Elektronikë » Kondicionere ajri


Komentet për NORMAIR
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
NORMAIR

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in