Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Termo Klima
http://www.termoklima-ks.com

Lagja e re - MAT1
Prishtinë 10100
Kosovë
Tel: +377 (0)44 235 355
Sani Osmani
Kompania Termo Klima eshte perfaqesues i kompanive me renome nderkombetare si EMMETI, DAIKIN, HONEYWELL, BIRAL, HAKA.GERODUR, DELONGHI, MAKTEK dhe ARIFEL.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Elektrikë & Elektronikë » Instalime dhe Prodhime për Klimatizim
Elektrikë & Elektronikë » Kondicionere ajri


Komentet për Termo Klima
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Termo Klima

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in