Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


Qendra diagnostike terapeutike-italiane "ANADERM"
http://www.anaderm.org

Rr. Hilmi Rakovica, nr. 36
Bregu i Diellit
Prishtinė 10000
Kosovė
Tel: +377 (0)44 300 298
Qendra diagnostike terapeutike-italiane "Anaderm"ofron keto shėrbime estetike, dermatologjike, shėrbime specialistike dhe subspecialistike nga lėmia e mjekėsisė fizikale me rehabilitim,nga lėmia e reumatologjisė si dhe shėrbimė komplete nga terapia fizikale. Disponon me staf professional mė pėrvojė shumėvjeqare nė sferėn klinike, publike dhe private.

Ėshtė e paisur mė aparatur tė kohės pėr diagnostifikė mjekėsore dhe terapi fizikale. Ka ambiente shumė komode dhe bashkohore.

Nė kuadėr tė shėrbimeve estetike hyjnė:

- Ultra Shape – Cative,
- Vakumo Terapi – Presso Terapi – Elektrostimulim Terapi,
- IRF - Radio frekuenė terapia,
- Tretamane te fytyres,
- Tretmane te trupit,
- RDT – Vac Endodermo terapia,
- IPL – Trajtim me Laser, etj.


Shėrbimet Dermatologjike:

- Ofrojme vizita specialistike per te gjitha semundjet e lekures
- Bashkpunojme me partneret tone nderkombetar dhe disa qendra shendetesore rajonale


Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Modė & Pėrkujdesje » Estetikė & Pėrkujdesje
Shėndet & Mjekėsi » Qendra pėr Terapi Fizikale & Rehabilitim


Komentet pėr Qendra diagnostike terapeutike-italiane "ANADERM"
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
Qendra diagnostike terapeutike-italiane "ANADERM"

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in