Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Qendra diagnostike terapeutike-italiane "ANADERM"
http://www.anaderm.org

Rr. Hilmi Rakovica, nr. 36
Bregu i Diellit
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +377 (0)44 300 298
Qendra diagnostike terapeutike-italiane "Anaderm"ofron keto shërbime estetike, dermatologjike, shërbime specialistike dhe subspecialistike nga lëmia e mjekësisë fizikale me rehabilitim,nga lëmia e reumatologjisë si dhe shërbimë komplete nga terapia fizikale. Disponon me staf professional më përvojë shumëvjeqare në sferën klinike, publike dhe private.

Është e paisur më aparatur të kohës për diagnostifikë mjekësore dhe terapi fizikale. Ka ambiente shumë komode dhe bashkohore.

Në kuadër të shërbimeve estetike hyjnë:

- Ultra Shape " Cative,
- Vakumo Terapi " Presso Terapi " Elektrostimulim Terapi,
- IRF - Radio frekuenë terapia,
- Tretamane te fytyres,
- Tretmane te trupit,
- RDT " Vac Endodermo terapia,
- IPL " Trajtim me Laser, etj.


Shërbimet Dermatologjike:

- Ofrojme vizita specialistike per te gjitha semundjet e lekures
- Bashkpunojme me partneret tone nderkombetar dhe disa qendra shendetesore rajonale


Ky listim shfaqet në këto kategori:
Modë & Përkujdesje » Estetikë & Përkujdesje
Shëndet & Mjekësi » Qendra për Terapi Fizikale & Rehabilitim


Komentet për Qendra diagnostike terapeutike-italiane "ANADERM"
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Qendra diagnostike terapeutike-italiane "ANADERM"

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in