Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


ElektroFisniku
http://elektrofisniku.be4fi.ch/

Rruga 2 Korriku nr 2
Kaçanik 71000
Kosovë
Tel: +377 (0)44 563 131
Fisnik Shehu
ElektroFisniku është kompetent me një traditë shumë vjeçare në drejtimin e Elektros.
Ne jemi të specializuar në fushën e Elektros me ekipin tonë profesional të motivuar.
Pa ashtu posedojmë Know-How në këtë lami dhe i tërë personeli jonë është i certifikuar.
Vetëm me kontaktet tona, njohuritë në këtë fushë dhe me një praktik shumë vjeçare ju garantojm konsultime dhe shërbime serioze dhe të shpejta.
Ne poashtu ofrojmë edhe shërbime profesionale në Plane, Instalime, Riparime, Servise, Shitje si dhe jemi përgjegjës që shpenzimet e Klientëve të jen të sa më të ulëta dhe kalkuluese.
ElektroFisniku ju ofron shërbime edhe në fushën e Informatikës, si zgjedhjen e problemeve në Software, Hardware dhe Rrjeta kompjuterike.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Elektrikë & Elektronikë » Instalime dhe Prodhime për Klimatizim


Komentet për ElektroFisniku
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
ElektroFisniku

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in