Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


AGIKONS
http://www.agikons.com

Blloku Rezidencial "Kodra e Diellit" A0/1
Tiranë
Shqipëri
Tel: +355 (0)48 830003; +355 (0)69 20 87127
Fax: +355 (0)48 830004
AGI Kons" është një shoqëri që i ka fillimet e saj në vitin 2002. E organizuar në një mënyrë shumë bashkëkohore si në ide, projekte, staf, menaxhim ka krijuar një filozofi totalisht të re të banesës në Shqipëri

Klientët tanë janë frymëzimi ynë për ide dhe projekte të reja. Realizimi në mënyrë cilësore është detyra jonë.

Shtëpia është streha e paqes dhe e qetësisë së çdo kujt, funksionaliteti, cilësia, vendndodhja dhe komoditeti janë specialiteti ynë. Çdo kërkesë e juaja, preferencë ose dëshirë e gjen një koresponduese në punën tonë.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Ndërtimtari & Konstruksion » Firma & Ndërmarrje ndërtimore
Ndërtimtari & Konstruksion » Studio Projektuese
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Agjencione te patundshmerive


Komentet për AGIKONS
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
AGIKONS

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in