Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


"Vali Commerc"
Rr.Jasharajve
Drenas 13000
Kosovë
Tel: 044 181 084
Albert
Vali Commerc -drenas
Ofron per shitje :Teknik te bardh,material elektrik,vegla pune...
Te gjitha keto me nje kualitet te lart dhe modern.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Elektrikë & Elektronikë » Material & Pajisje elektrike
Ndërtimtari & Konstruksion » Vegla pune
Tregti & Shitje » Export - Import (Të përgjithshme)


Komentet për "Vali Commerc"
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
"Vali Commerc"

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in