Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Drini Company NTSH
Ersan Mazreku, llam 2/1
Prizren
Kosovë
Tel: +381 (0)29 44 024
Fax: +381 (0)29 44 024
Ndërtimi i ulët, Prodhimi i asfaltit, konstruktimi dhe asfaltimi i rrugëve, parkingjeve, aeroporteve, autostradave, etj.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Ndërtimtari & Konstruksion » Firma & Ndërmarrje ndërtimore
Ndërtimtari & Konstruksion » Prodhimi i Zhavorit & Asfaltit


Komentet për Drini Company NTSH
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Drini Company NTSH

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in