Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


GENTLI Shoes
http://www.gentli.com

Pallati i Rinisė
Prishtinė 10000
Kosovė
Tel: +381 (0)38 247 879
GENTLI Shoes
GENTLI Shoes ėshtė i pranishėm nė pikat kryesore tregtare tė Prishtinės me tri shitore, nėpėrmjet tė tė cilave mundohemi tė shfaqim dashurinė tonė pėr kėpucėn dhe pėr jetesė cilėsore.

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Tregti & Shitje » Dyqane kėpucėsh


Komentet pėr GENTLI Shoes
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
GENTLI Shoes

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in