Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


GENTLI Shoes
http://www.gentli.com

Pallati i Rinisë
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +381 (0)38 247 879
GENTLI Shoes
GENTLI Shoes është i pranishëm në pikat kryesore tregtare të Prishtinës me tri shitore, nëpërmjet të të cilave mundohemi të shfaqim dashurinë tonë për këpucën dhe për jetesë cilësore.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Tregti & Shitje » Dyqane këpucësh


Komentet për GENTLI Shoes
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
GENTLI Shoes

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in