Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


PAP METAL IMPEX
http://www.papmetal.al

Km. 3, Xhafzotaj
Durrës
Shqipëri
Tel: +355 575 20054
Fax: +355 575 20054
Kastriot JAHAJ
Prodhojme profile dhe tubo ne te ftohte prej llamarine celiku te nxehte, te ftohte dhe te xinguar me spesor dhe dimensione te ndryshme.
Prodhojme llamarine tabak dhe shirit te dimensioneve te ndryshme.
Sherbime dhe prodhime te certifikuara.
Per me teper informacion navigoni ne www.papmetal.al

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Konstruksione mekanike
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Konstruksione nga Hekuri
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Perpunim i metaleve
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Produkte te ndryshme metalike
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Tuba çeliku
Ndërtimtari & Konstruksion » Export-Import
Ndërtimtari & Konstruksion » Material ndërtimor


Komentet për PAP METAL IMPEX
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
PAP METAL IMPEX

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in