Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Tejon Agency
http://www.tejoni.com

Rruga"Frederik.Shiroka", Kulla A, Ap.6
Tiranë
Shqipëri
Tel: +355 (0)4 2264887,+355 (0)69 20 50 838
Fax: +355 (0)4 2420285
Eshte nje agjenci e specializuar qe ofron sherbime ne fushen e Turizmit, Immobiliare dhe Siguracione. Agjencia eshte e licencuar nga Drejtoria e Pergjithshme e Aviacionit Civil.

Aktiviteti kryesor i agjencise është ofrimi i sherbimeve ne fushen e turizmit si :

Paketa turistike brenda dhe jashte Shqiperise.

Bileta udhetimi per fluturimet me AVION ne te gjitha destinacionet

Bileta udhetimi me tragetet e Kompanise TIRRENIA, AGEMAR e SAN-NIKOLLA.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Agjencione te patundshmerive
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Sigurime shëndetësore
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Sigurime Sociale & Pensionale
Udhëtim & Turizëm » Agjenci udhetimi & Turistike


Komentet për Tejon Agency
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Tejon Agency

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in