Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Fabi Metal
Istog
Istog 31000
Kosovë
Tel: +377 (0)44 347 594
Puntoria jone gjindet ne Istog prodhojme me porosi: Porta metali, Rrethoja Metali, Mbuloja Metali, Gylindera dhe karroca per vetura dhe automjete.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Konstruksione nga Hekuri
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Perpunim i metaleve
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Produkte te ndryshme metalike


Komentet për Fabi Metal
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Fabi Metal

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in