Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


NORM AIR
Rr. e Jonit Nr.34
Prizren 28000
Kosovë
Tel: +377 (0)44 351 206
Avni Gashi
Ndermarrje per projektim dhe ekzekutimin e sistemeve te ngrohjes, ftohjes, ventilimit, kuzhinave profesionale-hoteliere dhe pajisjeve te ftohjes industriale-komerciale.

Prioritare: projektimi, konsultimi dhe ekzekutimi.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Elektrikë & Elektronikë » Instalime dhe Prodhime për Klimatizim
Elektrikë & Elektronikë » Kondicionere ajri


Komentet për NORM AIR
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
NORM AIR

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in