Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Nshp Shkelqimi
rr.Vlora 21
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: 044 238 409
Nuhi Shabani
Nshp Shkelqimi është kompani e specializuar në fushen e pastrimi dhe mirëmbajtjeve ditore.
në vijim do të shpalosim pikat kryesore të sherbimeve që ne i ofrojmë:
1).Pastrime gjenerale të Objektit
(Llogaritet për pastrime periodike :1herë/3 muaj, 1herë/6 muaj, 1herë/9 muaj, 1herë/12 muaj;
ndërsa përfshinë dyerë,dritare përveq fasadave strukturale,siperfaqet e tokës (laminati, parketi,
pllakat,mermeri,tepisoni),banjo,toalete,shkallët,koridoret-Shumëzohet me çmim vetëm siperfaqja e tokës.
2).Xhamat-Dritaret në lartësi deri 6 metra (mbrenda dhe jashtë)
Një anësorë (vetëm jashtë)
Lartësia mbi 6 metra
Vetëm pjesa e jashtme (mbi 6 metra)
3).Pllakat,Linoleum,Vinas,dhe çdo llojë të podiumeve
4) Mermeri -Larja
5) Pastrimi I thellë kimik I tepihave-tepisonave
6) Pastrimi I thellë kimik I foteleve nga shtofi
7) Pastrimi I thellë kimik I karrikave nga shtofi
8) Pastrimi I Mbrendshëm I Automobilave
9)Pastrimi I Mbrendshëm I Automobilave Xhip

Kualiteti,fleksibiliteti,sinqeriteti,diskrecioni e bëjnë Shkelqimin të shkelqyeshëm!!!!

Jemi të respektueshëm për të gjithë Ata që besnikrisht pranojnë sherbimet Tona!!!

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Modë & Përkujdesje » Higjienë & Produkte higjienike
Shtëpi & Kopsht » Pastrues objektesh


Komentet për Nshp Shkelqimi
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Nshp Shkelqimi

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in