Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


Nshp Shkelqimi
rr.Vlora 21
Prishtinė 10000
Kosovė
Tel: 044 238 409
Nuhi Shabani
Nshp Shkelqimi ėshtė kompani e specializuar nė fushen e pastrimi dhe mirėmbajtjeve ditore.
nė vijim do tė shpalosim pikat kryesore tė sherbimeve qė ne i ofrojmė:
1).Pastrime gjenerale tė Objektit
(Llogaritet pėr pastrime periodike :1herė/3 muaj, 1herė/6 muaj, 1herė/9 muaj, 1herė/12 muaj;
ndėrsa pėrfshinė dyerė,dritare pėrveq fasadave strukturale,siperfaqet e tokės (laminati, parketi,
pllakat,mermeri,tepisoni),banjo,toalete,shkallėt,koridoret-Shumėzohet me ēmim vetėm siperfaqja e tokės.
2).Xhamat-Dritaret nė lartėsi deri 6 metra (mbrenda dhe jashtė)
Njė anėsorė (vetėm jashtė)
Lartėsia mbi 6 metra
Vetėm pjesa e jashtme (mbi 6 metra)
3).Pllakat,Linoleum,Vinas,dhe ēdo llojė tė podiumeve
4) Mermeri -Larja
5) Pastrimi I thellė kimik I tepihave-tepisonave
6) Pastrimi I thellė kimik I foteleve nga shtofi
7) Pastrimi I thellė kimik I karrikave nga shtofi
8) Pastrimi I Mbrendshėm I Automobilave
9)Pastrimi I Mbrendshėm I Automobilave Xhip

Kualiteti,fleksibiliteti,sinqeriteti,diskrecioni e bėjnė Shkelqimin tė shkelqyeshėm!!!!

Jemi tė respektueshėm pėr tė gjithė Ata qė besnikrisht pranojnė sherbimet Tona!!!

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Modė & Pėrkujdesje » Higjienė & Produkte higjienike
Shtėpi & Kopsht » Pastrues objektesh


Komentet pėr Nshp Shkelqimi
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
Nshp Shkelqimi

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in