Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


DACI Konstruksione metalike
Rajoni 01
Bardhi i madh 12060
Kosovë
Tel: +381(0)38 591 882
Fax: +381(0)38 591 900
Mahmut Gerguri
Firma DACI Konstruksione metalike ofron keto sherbime.
Demontimin-Prodhimin dhe montimin e konstruksionit metalik te lehte dhe rende,
Demontimin furnizimin dhe montmin e paisjeve industriale,
Gdhendjen riformimin e metalit, prodhimin e konstrukteve te paisjeve industriale,
Eksperienca e punes kryesisht ne objekte te industris se rende,
Ne sherbim te punes jane hapsira e mjaftueshme per prodhim, me 4000m2 nenmbules dhe 2000m2 hapsire e betonur per pune te jashtme,
Makineri e punes me kapacitet te medha, dhe llojllojshmeri per perfiundimin e punes ne tersi,
Ofrojm edhe sherbime gastronomie ne Caffe Restaurantin BARAZA ne hapsiren e jashtme te Fabrikes,
Punimi i shpejt dhe Kualiteti i punes , puntoret e Certifikuar jane besimi qe ne ju ofrojm te zgjedhni per ne,
Firma DACI Konstruksione metalike eshte ne procedure te Certifikimit ISO 9001.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Konstruksione mekanike
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Konstruksione nga Hekuri
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Ofiqina mekanike
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Perpunim i metaleve
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Produkte te ndryshme metalike


Komentet për DACI Konstruksione metalike
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
DACI Konstruksione metalike

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in